+(90) 541 383 65 82

Bizi Takip Edin:

Web Tasarım Hizmetleri

Etkileyici Detaylar İle Daha Fazla Dönüşüm

İnsanların ziyaret ettikleri bir internet sitesinden etkilenmeleri ve güven duygusu oluşması çok önem arz ediyor. Bu bağlamda, İkabil ekibi olarak, Web Tasarım projelerimizde, sizlerin isteklerini bizim yaratıcığımız ve tecrübemizle harmanlayarak, ortaya harika sonuçların çıkmasını sağlamaktayız.

Faydaları Nelerdir?
pink-gal.jpg

Classic Tasarım

EN POPÜLER
2000
Tek Ödeme
Standart Web Tasarım
5 Sayfaya Kadar Tasarım
1 Kurumsal Mail
Tüm Cihazlara Uygun (Mobil) Tasarım
Google Analytics Kurulumu
Google Webmaster Tools Kurulumu
1 Yıllık Korumalı Barındırma (Hosting)
1 Yıllık Domain (Alan Adı)
WordPress Altyapı
WhatsApp Destek Özelliği
Yönetilebilir
7/24 Kesintisiz Destek
SSL Güvenlik Sertifikası
SEO Uyumlu
Popüler

Elit Tasarım

Paketi
5000
Tek Ödeme
Size Özel Tasarımı
10 Sayfaya Kadar Tasarım
5 Kurumsal Mail
Tüm Cihazlara Uygun (Mobil) Tasarım
Google Analytics Kurulumu
Google Webmaster Tools Kurulumu
Google Harita Kaydı
1 Yıllık Korumalı Barındırma (Hosting)
1 Yıllık Domain (Alan Adı)
WordPress Altyapı
WhatsApp Destek Özelliği
Yönetilebilir
7/24 Kesintisiz Destek
SSL Güvenlik Sertifikası
SEO Uyumlu
Sosyal Medya Hesap açılışı

Web Tasarım

Günden güne gelişen teknoloji ve bununla birlikte evrim geçiren internet siteleri. İnternet sitelerinin günümüzde önemi oldukça arttı. Kurumsal imajınızın yansıtıldığı belki de satışlarınızı olumlu veya olumsuz etkileyecek olan bir yapı.

İkabil ekibi olarak, isteklerinizi kesin bir biçimde göz önünde bulundurarak çağın standartlarına uygun ve yaratıcı internet siteleri tasarlıyoruz. Yürüttüğümüz web tasarım projeleri müşteri kitlenize olumlu yönde bir izlenim bırakırken, arama motoru optimizasyonu için de gelişmiş şekilde tasarlanır. Web tasarım projelerinizde ekibimize güvenebilir, maksimum verimi alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Farkı Yaratan Detaylar!

Başarılı bir internet sitesinde en önemli niteliklerden biri de sadelik, yaratıcılık ve çekiciliğin birleşiminden oluşur. İkabil ekibi olarak, detayların farkları yarattığını düşünüyor ve bu bağlamda, sizi diğerlerinden ayıran, merak uyandıran ve ilgi çekici bir tasarım hazırlamaya çalışıyoruz. Ekibimiz, oluşacak web tasarım modelini en ince ayrıntısına kadar düşünüyor ve buna göre ilerliyoruz.

Neden Biz

Web Tasarımda bir numarayız!

Bize göre yaşanılan zamanın her anı, her dakikası eğitim ve öğretimdir. Küçük insanlar bir yandan yaşarlar bir yandan da yaşadıkları her şeyden yeni bir şeyler öğrenirler.

Özgün Tasarımlar


Kurumsal kimliğinize özgü özel tasarımlarla sizi en iyi şekilde yansıtırız…

 

Responsive Web Sitesi


Yaptığım tasarım ve yazılımlar tüm cihazlarda sorunsuz çalışır ve sizi asla mağdur etmez.

Güçlü Alt Yapı

Güvenlikli yazılım ve barınma sistemleri sayesinde siteniz he zaman güven altında!

Web Tasarımı Bizim İşimiz!


Web tasarımı işinde her şeyin teknik olmadığının idrakinde olan sitemizin deneyimli personelleri, kendilerini kullanıcı yerine koyarak, yani empati yaparak web tasarım işlerinizi istediğinizden ve beklediğinizden daha güzel şekilde yapmaktadırlar. Siz de web sitesi tasarımı yaptırırken kaliteyi ucuza almak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz. Zira biz, en iyi sitenin henüz yapılmadığını düşünerek her daim mükemmeli arayan bir ekibiz. Müşterilerimize de bu bilinç ve anlayışla hizmet vermeye devam etmekteyiz…

Web site tasarımı, internet sitesi tasarımı yapımı belli kriterlere uyarak, profesyonel web site ekibi tarafından yapılmalıdır.

Bu kriterler, web sitenizin ziyaret oranlarını arttırmak ve müşteri kitlenizin her ihtiyacını internet siteniz üzerinden karşılamasını sağlamak.
Profesyonel web site tasarımı yaparken ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı önce fikir aşamasıyla belirleyip, fonksiyonel sonuçlar doğuracak tasarım ve içeriğinizi oluşturmayı ve uygulamayı hedefler.

Destek Linkleri

Hesap Numaralarımız

Information

SSS

Single Prost

Single Project

© 2022 İkabil Created with Royal Elementor Addons