+(90) 541 383 65 82

Bizi Takip Edin:

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetimi

İkabil Sosyal Medya Sayfalarınız ile ilgili kurumsal çözümler sunuyor.
Sosyal ağınızı bize emanet edin. İstediğiniz tarih, saat ve sıklıkta ihtiyacınıza göre sayfanıza içerik hazırlayıp, paylaşalım. Unutmayın insanlar süreli sizden haber duymak ister. Sosyal medya paylaşımları müşterilerinize hızlıca ulaşmanızı sağlarken, paylaşımla etkileşime geçerken ücretsiz reklamınızı yapmış olurlar.

Uzun yıllar kurumsal firmalara verdiğimiz sosyal medya danışmalığı hizmetinden sonra kendi ajansımızı kurmaya karar verdik. İKABİL Sosyal Medya Danışmanlığı 2023 yılında İstanbul’da kuruldu.

Sosyal sayfalarınız ile ilgili içerik yönlendirmeleriniz için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. İçerikleriniz szin belirlediğiniz saatlerde ve günlerde yayınlanabilir.
Sosyal ağlarınıza viral fun takipçi kazandırma yanında takipçi desteği sağlamak için belirlediğiniz sayıda hızlıca takipçi kazandırılır.
Sayfanızı yönetirken ilgili sitenin paylaşım politikasına göre içerikleriniz hazırlanır ve yayınlanır.

Sosyal Medya Danışmanlığı firmamızda,

Firma hesaplarınızın, sosyal medyada karşılaşacağı A’dan Z’ye her şey, size sosyal medya danışmanlığı hizmeti veren firmamızın sorumluluğundadır.

– Hesaplarınızın kurulumu ya da revize edilmesi,
– Hedef kitlenizin belirlenerek hesabınızı takip etmelerinin sağlanması,
– Özel gün paylaşımları hazırlanması ve uygulanması,
– İçeriklerin ve destekleyici görsellerin belirlenmesi,
– Moderasyon,
– Raporlama,
– Sosyal medya veri analizi
Her biri içinde onlarca maddeye ayrılan bu ana başlıklar, size sosyal medya danışmanlığı yapan firmamızın sunduğu başlıca hizmetlerdir.

Sosyal Medya Yönetimi İle Fark Yaratıyoruz!

Günümüzde insanlar alışverişlerini dahi sosyal medya üzerinden gerçekleştirecek bir pozisyona gelmiştir. Gerek imajın temsili, gerek satışların artırılması ve müşteri ilişkileri adına sosyal medya bulunmaz bir cennete dönüştü. Tabiri caiz ise kurumsal bir kimlik ile bireysel bir müşterinin arasındaki köprünün tamamen yıkıldığını gözlemleyebiliriz. Bu durumda, kurumsal firmalar ve hatta bireysel kullanıcılar sosyal medya hesaplarının yönetimini işi bilen profesyonel ellere bırakmayı tercih etmektedir. Sosyal medya hesaplarının profesyonel bir takım tarafından yönetilmesi;

Müşteri memnuniyetini artırır.
Satışları artırır.
Etkileşim sayısını artırır.
Ulaşacağınız kitleyi genişletir.
İmajınızı tazeler ve değer katar.

İkabil ekibi olarak, kurumsal sosyal medya hesaplarınızı kitlenize en uygun bir biçimde yönetiriz. Hem satışlarınızı arttırırken hem de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarız. Yaptığımız tüm işlemleri, sizlere özel kurumsal panelinizden takip edebilir, raporlarınızı indirebilir ve 7/24 destek alabilirsiniz.

Paylaşımlarınızı uzman Grafik-Tasarım ekibimiz hazırlar.
Günlük olarak paylaşımlarınız, satışa ve kitlenize yönelik yayımlanır.
Sosyal medya hesaplarınızdaki aktiviteler takip edilir ve arttırılır.
Pazarlama stratejilerimiz ile hedef kitlenize ulaşmanız sağlanır.

Artan Satış Grafiği ve Memnuniyet

Türkiye’nin ilk kurumsal ve yasal sosyal medya hizmetleri firması olarak kurulmuş olan İKA Bil, sosyal medya hesaplarınızın yönetimi konusunda sizlere profesyonel bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Tam danışmanlık modeli baz alınarak kurulmuş olan hizmet paketimizde, sosyal medya reklamlarından hesaplarınızın yönetimine, dijital PR yapısından müşteri ilişkilerinin yönetimine varan kapsamlı bir çalışma yürütülmektedir.

Eko

Tanışma Paketi
800
Instagram Hesap Yönetimi
Facebook Hesap Yönetimi
Twitter Hesap Yönetimi
Aylık 12 Adet Gönderi Paylaşımı
Aylık 6 Adet Hikaye Paylaşımı
Özel Günler için Görsel Tasarımlar
Size Özel Aylık Paylaşım Takvimi
Özgün Görsel ve İçerik Oluşturma
Görsellere Uygun İçerik Metinleri
Hedef Kitle ve Analiz Belirleme
Keşfet Erişim İstatistik Yönetimi
Sayfanıza Yönelik Hashtag Listesi
Paylaşım Planlama
Aylık Fiyatlandırma
İndirimli

Ultra

Profesyonel Paketi
3000
Instagram Hesap Yönetimi
Facebook Hesap Yönetimi
Twitter Hesap Yönetimi
Aylık 20 Adet Gönderi Paylaşımı
Aylık 10 Adet Hikaye Paylaşımı
Özel Günler için Görsel Tasarımlar
Size Özel Aylık Paylaşım Takvimi
Özgün Görsel ve İçerik Oluşturma
Görsellere Uygun İçerik Metinleri
Hedef Kitle ve Analiz Belirleme
Keşfet Erişim İstatistik Yönetimi
Sayfanıza Yönelik Hashtag Listesi
Paylaşım Planlama
Aylık Fiyatlandırma
Sponsorlu Gönderi Öne Çıkarma
Sponsorlu Hikaye Öne Çıkarma
Özel Sponsorlu Reklamlar
Yorum, Mesaj Takibi ve Yanıtlama
En Çok Tercih edilen

Neden Biz

Fark Yaratıyoruz!

Markanızın sosyal medya hesapları bir anlamda kurumsal imajınızı temsil etmektedir. Bu bağlamda, İkabil ekibi olarak, sosyal medya hesaplarınızı profesyonelce yönetiyor, satışlarınızı arttırıyor ve imajınıza ahenk katıyoruz.

Neden Sosyal Medya Danışmanlığı

Neden Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti almalıyım bana veya kurumuma ne faydası olacak?

Artan Satış Grafiği

Günümüzde, insanlar internet üzerinden alışveriş yapmadan önce veyahut bir firma hakkında bilgi sahibi olmak istediklerinde mutlaka sosyal medya hesaplarına da göz atmaktadır.

Artan Satış Grafiği

Bu durumda, olumlu olarak yansıyan bir sosyal medya profili, direkt olarak satış grafiğini olumlu yönde değiştirir.

Müşteri Memnuniyeti

Pek çok insan artık direkt kurumla iletişime geçmek yerine, kurumun sosyal medya hesapları aracılığı ile şikayet ve dileklerini iletmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

İkabil'in sizlere sunduğu sosyal medya yönetimi paketlerinde, müşterilerinizin memnuniyet yönetimi tamamen bize aittir. Sosyal medya ile iletişime geçen tüm müşterilere verilen bilgiler doğrultusunda hızlıca cevap verilmektedir.

Kaliteli Paylaşımlar

Şirketimiz bünyesinde bulunan uzman grafik-tasarım personellerimiz, sizler için en uygun görselleri hazırlayarak paylaşıma hazır hale getirmektedir.

Kaliteli Paylaşımlar

Bilindiği üzere, sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar ilgi çekici ve merak uyandıran paylaşımlar olmalıdır. Bu doğrultuda paylaşımlarınızı hazırlıyor ve imajınıza ahenk katıyoruz.

Sosyal medya

Sosyal medya yönetimi

Sosyal medya yönetimi hizmeti konusunda öncelikle markanın dijital mecralardaki varlığı analiz edilmelidir. Bunun ardından ise, markanın müşterileri & potansiyel müşterileri yani hedef kitlesi araştırılmalı ve hedef kitlenin beklentileri öğrenilmelidir. Aynı sektörde hizmet sağlayan rakip firmaların sosyal medyadaki varlığı da önemli bir ipucu olacağı için bu markaların da sosyal medyadaki varlıklarının araştırılması gerekmektedir.

Şirket / firma hakkında yapılan araştırmalar sonucunda markaya dair yeni bir strateji planı oluşturulmalı ya da var olan stratejilerin araştırmalarda elde edilen veriler sonucunda revize edilmesi gerekmektedir. Dijital stratejilerin oluşturulması esnasında pazarlama stratejileri de belirlenmeli (sosyal medya pazarlama) , bu stratejiler sonucundan markanın hangi kıstaslarda pazarlama avantajları sağlayacağına dair ön görülerin oluşması sağlanmalıdır.

3. ve temel aşamada ise markaya dair elde edilen bilgiler uygulamaya dökülerek, sosyal medya mecralarında kullanıcılar ile interaktif iletişime başlanmalıdır. Süreç dahilinde içerik stratejisi en önemli husus olacaktır. Bu nedenle de marka elçilerinin eğitilmesi ve sosyal medya stratejileri konusunda eğitilmesi gerekmektedir. Marka tarafından onaylanmış olan stratejilerin, marka takipçilerine ulaştırılması ana amaç olacaktır. Stratejiler paralelinde içerik üretimi hizmeti sergilenmelidir.

Uygulamaya konulan planların sosyal ağlarda incelenmesi ve markanın stratejiler sonucunda sosyal ağlardaki konumu izlenilmelidir. İzleme faaliyetleri sonucunda ise markaya hangi konumda olduğu ve gelecek planları en detaylı şekilde anlatılmalı, bu anlatılar sonucunda ne kadar süre içerisinde markanın varlığında değişmeler olacağı açık bir şekilde ifade edilmelidir.

Sosyal medya yönetimi hizmet için en önemli konu, sosyal medya ajanslarının yeterli ve geniş bir ön görüye sahip olmalarının gerekmesidir. Eğer, geleceği gerçekleşmesi muhtemel olaylar çerçevesinde göremeyen bir sosyal medya ajansından sosyal medya yönetimi hizmeti alınıyorsa, muhtemel krizler ve sorunlar her zaman kapınızda bekliyor olacaktır.

Destek Linkleri

Hesap Numaralarımız

Information

SSS

Single Prost

Single Project

© 2022 İkabil Created with Royal Elementor Addons