+(90) 541 383 65 82

Bizi Takip Edin:

Hakkımızda

Biz Kimiz

İkabil Anlamı
Nedir Ne Değildir?

Öncelikle şunu belirtelim İKA Bilişim diyoruz kendimize. İKA ne demek? İpekyolu Kalkınma Ajansı diye okuyabilirsiniz ama değil, İnsan kaynakları Ajansı diye de okuyabilirsiniz ama değil, İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı diye de okuyabilirsiniz ama değil, biliyoruz sıkıldınız ama o hayal ettiklerinizi sizlere söyleyemeyeceğiz ne yazıkkı. İKA’nın anlamı hayattaki tek varlığım Oğlumun isminin baş harfleri (İsmail Koray) ve can yoldaşım kardeşim isminin baş harfi (Abdurrahman)’nın baş harfleridir. İK= İsmail Koray, A harfi ise Abdurahman’dan gelmektedir. 

İsmimizin nereden geldiğini öğrendiğimize göre gelelim asıl soruya kimiz bize.

Biz 2007’den beri çeşitli proje işlerde çalışmış bu süreçte en iyinin en iyisi olmak için kendimizi her gün yenileyerek ilerleyen bir ekibiz. Bir çok firma ve kuruluşta hep arka plandaki kişi veya kişiler olmuş artık kendi ekibimizle sizlere direk hizmet vermeyi amaçlayan firmayız.

Gerek web tasarım alanında gerek seo alanında gerek sosyal medya danışmanlığı alanında gerekse bir çok alanda her zaman en iyinin en iyisi olmayı amaçlayan bir firmadır İkabil.

İkabil Anlamı Nedir Ne Değildir?
Mutlu Müşteriler
0 %
Çalışma
0 k+
Web Tasarım & Seo
0 +
Profesyonel Ekip
0
Bizi neden tercih etmelisiniz?

Neden Biz

Bizi neden tercih etmelisiniz?

Bizimle çalışırken farklı olduğumuzu her işte en iyisini size sunmak istediğimizi fark edeceksiniz. Sizde o en iyiler arasında neden olmayasınız ki ? Bizim hedefimiz önceliğimizin müşterimizin kazanmasıdır. Mutlu bir müşteri her zaman kazanan bir müşteridir.

Uzman ekibimizle önce sizi dinliyoruz sonrasında yapılacaklar konusunda sizlere bilgi verilip ortak yol veya nokta ile ilerliyoruz.  Sizler arkanıza yaslanırken işleriniz halloluyor bu sayede hem zamandan hem de vakitten kazanıyorsunuz. Amacımız sizlere her zaman en iyisini sunmaktır.

Ekibimiz

Bu ekip sizler için gece gündüz demeden çalışmaya hazır. Unutmayın her zaman en iyisi için uğraşan bir ekibiz biz.

Turgay Kanat

Turgay Kanat

Amele
Aslı Kaçkar

Aslı Kaçkar

Muhasebe
Ekip Lider yardımcısı
Abdurrahman

Abdurrahman

Seo Uzmanı
Sevda Aykara

Sevda Aykara

Makale Yazarı

Sıkça Sorulan
Sorular

Makale yazdıracaksınız ama kelimemi bulamıyorsunuz? Ekibimiz sizin için güncel ve trend kelimeleri bulsun size sunsun beğendiğiniz kelimelerde hemen yazmaya başlıyalım.

Merak etmeyin bizler sizin için önce rakip analizi yapıyoruz sonrasında ise size yapılması gerekenleri  ayrıntılı bir rapor olarak sunuyoruz. 

Sorun yok İKABİL burada bütün sorunlarınızı gidermek için buradayız. Size web tasarım, seo ve internette işletmeniz için ne yapılması gerekiyorsa bizler sizler için yapıyoruz.

E Ticarete mi gireceksiniz bilginiz mi yok bu konuda uzman arkadaşlarımızla iletişime geçerek size neler yapılması gerektiğini ayrıntılı olarak dinleyebilir fikir sahibi olabilirsiniz.

İnternette bir siteniz mi var ya da bir işletmeniz var internetten müşterimi kazanmak istiyorsunuz bu konuda E ticaret uzmanı ekip arkadaşlarımızla iletişime geçerek sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. 

Destek Linkleri

Hesap Numaralarımız

Information

SSS

Single Prost

Single Project

© 2022 İkabil Created with Royal Elementor Addons