+(90) 541 383 65 82

Bizi Takip Edin:

Site İçi Seo

Site İçi Seo

Nasıl Çalışıyoruz?

Site içi seo siteleriniz için vazgeçilmezdir. Çünkü bir dükkanın içi hazr olmadan satış yapamazsınız. İkabil olarak iç seo konusunda nasıl çalışıyoruz derseniz sorunuzun cevabı altta  ☟

İlk AdımSite Adı
İkinci AdımRaporlama
Üçüncü AdımBaşlama
Son AdımSonuç

İç Seo da neler yapıyoruz.

 • Site Yükleme Hızı (Mobil ve Masaüstü) *

 • SEO Dostu URL Kullanımı

 • H Etiketlerinin Doğru kullanımı (H1 H2 ve H3 H4..)

 • Resim Optimizasyonu

 • Sitemap.xml, robots.txt çalışmaları

 • Kullandığınız sistemim Seo Ayarlarının yapılandırılması

 • Google botlarının sitede nereye ulaşıp/ulaşmadığının kontrollerinin yapılması

 • Anti SEO uygulamaları için gerekli kontroller ve bilgilendirme

 • Eklenti kurulum ve ayarları

 • Arama motorlarına ekleme

 • Hosting incelemesi

Full İç Seo

Her şey Dahil Tek Paket
600
Site Yükleme Hızı
SEO Dostu URL Kullanımı
Resim Optimizasyonu
Daha Fazlası Yan Tarafta
• WordPress Tema incelemesi, Hosting incelemesi, Kalıcı bağlantı ayarları, Seoya katkı sağlayacak Eklentiler, Eklenti kurulum ve ayarları, WordPress yönetici güvenliği, Son algoritmaya uygun makale yazımı, İçeriklerinizi arama motorlarına uygun hale getirme, Site içi ssl, Güncel ping listesinin eklenmesi, ftp ve cpanel üzerinden gerekli düzenlemelerin yapılması iç seo hizmetlerimize dahildir.

Bu yapılanlar wordpress siteler içindir. HTML veya farklı sistemler için bizden fiyat alın.

On Page Seo

İyi Seo Çalışmalarının Tartışılmaz Etkisi

Günümüzde özellikle ülkemizde aktif internet kullanıcı sayısı otuz milyonu aşmıştır. Bu kişilerin çoğu hemen hemen her gün günün belirli dönemlerinde online platformu çeşitleri sebepler nedeni ile kullanmaya devam etmektedir. Eğer sizde internet sitesi sahibiyseniz bu kadar geniş bir kitlenin gücünü kullanarak sitenizin başarı grafiğini her geçen gün daha da yukarılara çekmeyi başarabilirsiniz.

Ancak binlerce web sayfasının olduğu bu ortamda, onların arasından sıyrılmanın pekte kolay bir durum omayacağını bilmenizde yarar var. Bu sebeple siteniz için profesyonel bir seo hizmeti almanız gerektiğinin altını çizelim.

 İşe seo nedir sorusunun cevabını vererek başlamak daha mantıklı olacaktır. İnternet siteleri arama motorları tarafından bir takım özelliklere dikkat edilmek şartı ile listelendiğini belirtmek isteriz. Google, yahoo, yandex, bing ve daha pek çok sistem üzerinde üst sıralarda yer almanız, siteniz için en büyük reklam seçeneklerinden biri olacaktır.

Bu sebeplede sitenizin bir takım özelliklerinin belirli işlemler yapılarak istenilen seviyeye getirilmesi gerekecektir. İşte tüm bu işlemler seo uzmanları tarafından yapılmaktadır.

içseopaketleri

Seo Çalışmalarının Etkisi

Sitenizi işinin ehli kişilere teslim ederek ve sabrederek zaman içerisinde hızlı bir şekilde yükseldiğini görebilirsiniz. Bu, sitenizin doğru bir adımlama ile sıralama listesinde yerini sağlamlaştıran işlemler sonucunda olacaktır. Bunun için sitenizin eksik yönlerinin tespiti ve nasıl bir seo çalışması uygulanması gerektiği belirlenmelidir.

Seo nedir?

İnternet ortamında sitenizin ayakta kalmasını ve kalıcı olmasını istiyorsanız, seo nedir sorusunun cevabını aldıktan sonra hiç vakit kaybetmeden ahrekete geçmeniz gerektiğininde altını şöyle bir çizelim. Eğer trafik yoğunluğu yüksek bir site olmak ve ziyaretçi sayınız ile rakiplerinize fark atmak istiyorsanız hiç düşünmeden sitenizin bu yönde gelişmesi adına bütçe ayırmanızın en doğru tercih olacağını da belirtelim.

Seo Paketleri

Destek Linkleri

Hesap Numaralarımız

Information

SSS

Single Prost

Single Project

© 2022 İkabil Created with Royal Elementor Addons